/p>

Remis w sparingu z GKS-em Tychy
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 stycznia 2009 13:57
Polonia Bytom zremisowała bezbramkowo w sparingu z II-ligowym GKS-em Tychy. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Stadionie Miejskim w Tychach.

GKS Tychy - Polonia Bytom 0-0 - 24.01.2009 - 11:00 - Tychy (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

GKS Tychy: I połowa: Suchański - K. Kozłowski, Kopczyk, Masternak, Zadylak - Wawrzyniak, Odrobiński, Bizacki, Kasprzyk - Adamczyk, Wróbel.
II połowa: Kojdecki - Wawrzyniak, Kopczyk (82' Wójcik), Masternak (80' Uniejewski), Dębowski - Ambroziak, Odrobiński (72' Luty), Bizacki (82' Jaźwic), Kasprzyk (60' Mańka) - Wesecki, Adamczyk (65' Matysek).

Polonia Bytom: I połowa: Pesković - Hricko, Killar, Broniewicz, Sokolenko - Trzeciak, Kamiński, Grzyb (20' Bażik), Zieliński - Podstawek, Kozieł.
II połowa: Kiełpin - Basta, Dziółka, Klepczyński, Radzewicz - Bębenek, Bažík, Mróz, Jaromin - Wojsyk, Janusiński.


Wypowiedź pomeczowa kierownika drużyny, Jerzego Szpernalowskiego:
- "Uważam, że to był bardzo wyrównany mecz. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony było kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola - szczególnie w pierwszej połowie, kiedy to obie drużyny w krótkim czasie zmarnowały po dwie stuprocentowe sytuacje. Klasyczny mecz "pięćdziesiąt na pięćdziesiąt". Co do testowanych w tym spotkaniu zawodników, to z bardzo dobrej strony pokazał się Kozieł. Wywalczył sobie świetną sytuację do strzelenia bramki głową, niestety był popychany w polu karnym. Szkoda, że sędzia nie podyktował karnego. Janusiński może nie pokazał dzisiaj czegoś rewelacyjnego, ale widać w nim duży potencjał i talent".


źródło: własne/poloniabytom.com.pl/sportslaski.pl