Polonia Bytom vs Arka Gdynia 2-0 (2-0)
sobota, 13 listopada 2010 18:02

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu w ramach 13. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, Polonia Bytom na własnym stadionie przy ul. Olimpijskiej, wygrała z Arką Gdynia 2-0 (2-0). Gole dla zespołu prowadzonego przez Jana Urbana strzelali: Mariusz Ujek w 34 minucie oraz... Marciano Bruma w 36 minucie meczu (gol samobójczy). Warto dodać, że 4. żółtą kartkę otrzymał Miroslav Barčík, przez co będzie on zmuszony do pauzy w meczu wyjazdowym z Lechem Poznań.

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Arkadiusz Mysona (27' Błażej Telichowski) - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, David Kobylík, Dariusz Jarecki (73' Łukasz Tymiński) - Marcin Radzewicz - Mariusz Ujek (88' Tomasz Mikołajczak)

Arka Gdynia: Norbert Witkowski - Marciano Bruma, Ante Rožić, Maciej Szmatiuk, Emil Noll - Tadas Labukas (82' Wojciech Wilczyński), Michał Płotka (46' Mirko Ivanovski), Marcin Budziński, Paweł Zawistowski, Miroslav Božok - Joseph Désiré Mawayé

żółte kartki: Barčík - Witkowski, Zawistowski, Bruma, Mawayé

sędziował: Michał Mularczyk ze Skierniewic