Sparing: Polonia vs Polonia ME 2-0 (1-0)
środa, 10 listopada 2010 14:33

Tydzień temu młodo-ekstraklasowy zespół Polonii Bytom wygrał z pierwszą drużyną w meczu sparingowym 1-0. Dzisiejszy sparing rozegrany na boisku w Bytomiu-Rozbarku, wygrali zawodnicy prowadzeni przez Jana Urbana 2-0 (1-0), po golach Maciej Bykowskiego z 3 minuty oraz Vladimira Milenkovicia z 33 minuty spotkania. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:35 i został podzielony na 2 części (30 i 35 minut).

Bramki: Maciej Bykowski w 3 minucie (głową, po asyście Milenkovicia), Vladimir Milenković w 33 minucie (indywidualna akcja)

Polonia Bytom: Juraj Baláž - Adrian Chomiuk, Lukáš Killar, Błażej Telichowski, Karol Tomczyk - Jacek Falkowski, Blažej Vaščák, Maciej Bykowski, Vladimir Milenković - Grzegorz Podstawek, Tomasz Mikołajczak

W zespole ME grali m.in.: Marcin Juszczyk, Piotr Tomasik, Mateusz Kamiński, Robert Wojsyk, Clemence Matawu