Górnik Zabrze - Polonia Bytom 1-1 (1-0)
sobota, 06 listopada 2010 20:44

Piłkarze Polonii Bytom zaledwie zremisowali 1-1 w dzisiejszym wyjazdowym ligowym spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Zaledwie, ponieważ zespół Adama Nawałki był osłabiony brakiem aż... 6 podstawowych zawodników! Niestety na nic się to zdało, już w 25 minucie meczu gola dla gospodarzy strzelił Michał Jonczyk, po przerwie wyrównał również piłkarz zespołu z Roosevelta, samobójczą bramkę w 60 minucie zdobył Mariusz Magiera. Zawodnicy mają teraz tydzień na spokojne treningi, przed nimi arcyważne spotkanie z Arką Gdynia, które trzeba wygrać (niestety dla naszych braci z Pomorza).

Górnik Zabrze: Sebastian Nowak - Michał Pazdan (72' Maciej Mańka), Adam Danch, Mariusz Jop, Mariusz Magiera - Marcin Wodecki, Vladimír Balát, Adam Marciniak, Daniel Sikorski, Michał Jonczyk (62' Maciej Bębenek) - Tomasz Zahorski

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Arkadiusz Mysona - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, David Kobylík (85' Blažej Vaščák), Dariusz Jarecki (70' Łukasz Tymiński) - Marcin Radzewicz - Mariusz Ujek (82' Grzegorz Podstawek)

sędziował: Adam Lyczmański z Bydgoszczy