Polonia Bytom vs Przyjaciele Jacka Trzeciaka 5-5 (1-3)
niedziela, 10 października 2010 19:15

O godzinie 17:50 rozpoczął się kulminacyjny punkt benefisu Jacka Trzeciaka, czyli spotkanie pomiędzy pierwszą drużyną Polonii Bytom i zespołem kryjącym się pod kryptonimem "JT6", czyli Przyjaciele Jacka Trzeciaka, spotkanie zakończyło się remisem 5-5. Wśród zaproszonych gości na boisku pojawili się m.in.: Wojciech Grzyb, Igor Sypniewski, Tomasz Sosna, Mariusz Śrutwa, Andrzej Rybski, Valery Sokolenko czy Dariusz Pawlusiński. Dodajmy, że mecz trwał 2x35 minut, a bohater dzisiejszego spotkania, pierwszą połowę rozegrał w zespole JT6, natomiast drugą w zespole Jurija Szatałowa. Co ciekawe, w 60 minucie meczu "Trzeci" nie wykorzystał rzutu karnego, trafiając w spojenie słupka z poprzeczką.

Bramki: Błażej Telichowski w 18 i 55 minucie, Dariusz Jarecki w 53 minucie, Jacek Trzeciak w 56 minucie, Mateusz Trzeciak w 65 minucie - Igor Sypniewski w 8 minucie, Valery Sokolenko w 23 minucie, Jacek Trzeciak w 35 minucie, Michał Zieliński w 57 minucie, Mariusz Śrutwa w 70 minucie

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński, Adrian Chomiuk, Błażej Telichowski, Lukáš Killar, Łukasz Tymiński, Marcin Radzewicz, Szymon Sawala, Marek Bažík, Miroslav Barčík, Maciej Bykowski, Grzegorz Podstawek, Marcin Juszczyk, Robert Wojsyk, Vladimir Milenković, Arkadiusz Mysona, Dariusz Jarecki, Jacek Trzeciak, Mateusz Trzeciak

JT6: Grzegorz Żmija, Mariusz Pawełek, Mirosław Dreszer, Wojciech Grzyb, Michał Zieliński, Igor Sypniewski, Aleksander Kwiek, Mariusz Śrutwa, Ireneusz Marcinkowski, Marcin Brosz, Andrzej Rybski, Dietmar Brehmer, Adrian Klepczyński, Valery Sokolenko, Dariusz Dudek, Tomasz Hajto, Tomasz Sosna, Dariusz Pawlusiński, Marcin Malinowski, Jerzy Brzęczek, Jacek Wiśniewski, Jacek Broniewicz, Wojciech Mróz, Sławomir Szary, Piotr Mandrysz, Damian Bartyla, Krzysztof Kuśka, Dariusz Fornalak, Olimpiok

sędziował: Jakub Kołodziejczyk z Bytomia