/p>

Wypowiedzi powołanych piłkarzy do reprezentacji Polski
Wpisany przez cloner   
piątek, 16 stycznia 2009 13:29
Trener reprezentacji Polski, Leo Beenhakker znowu zadziwił wszystkich "ekspertów" piłki nożnej. Po raz drugi powołał do kadry dwóch piłkarzy Polonii Bytom, obrońcę Marcina Komorowskiego oraz napastnika, Michała Zielińskiego. Poniżej ich krótkie wypowiedzi dla oficjalnej strony Polonii.

Komorowski: "O powołaniach dowiedzieliśmy się po porannym treningu, w którym zresztą nie brałem udziału ze względu na drobną kontuzję. Jest to dla mnie duże wyróżnienie i szansa. Termin spotkań reprezentacji pokrywa się z naszym zgrupowaniem w Turcji, ale mamy już ustalony plan działania. Myślę, że wszystko ułoży się pomyślnie, a wyprawa do Portugalii będzie dla mnie wspaniałym doświadczeniem".

Zieliński: "Przyznam, że to powołanie jest dla mnie bardzo dużą niespodzianką, której się nie spodziewałem. Jestem bardzo szczęśliwy, że ponownie dostanę szansę zaprezentowania się selekcjonerowi kadry. Jak już wcześniej wspominałem, Reprezentacja Narodowa to największe marzenie dla każdego piłkarza, a odśpiewanie hymnu narodowego w biało-czerwonej koszulce jest jedną z najwspanialszych chwil w życiu".


źródło: poloniabytom.com.pl