ME: Korona vs Polonia 1:5!
niedziela, 22 sierpnia 2010 14:34

Okazałe zwycięstwo odniosła dzisiaj druga drużyna Polonii Bytom występująca w rozgrywkach o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, pokonując na wyjeździe Koronę Kielce aż 5-1 (2-0)! Dla zespołu prowadzonego przez Eugeniusza Wyląga bramki strzelali: Łukasz Wawrzyniak w 3 minucie, Robert Wojsyk w 12 (rzut karny) i 90 minucie oraz Piotr Tomasik w 80 i 84 minucie spotkania, jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Maciej Tataj w 79 minucie meczu.

Korona Kielce ME: Socha - Cebula (34' Chrzanowski), Malarczyk, Strzębski, Kal (67' Dziubek) - Wyrozębski (46' Bąk), Duda (74' Lenart), Paprocki, Kaczmarek - Tataj, Jamróz (46' Papka)

Polonia Bytom ME: Misiewicz - Nowicki, Harmata, Tomczyk (86' Jakubi), Wawrzyniak (46' Franiel) - Tomasik, Pietrycha, Tymiński, Zaczyński (61' Zalewski) -  Wojsyk, Konieczny (74' Przybyszewski)

źródło: poloniabytom.com.pl