Kompromitacja w meczu z Koroną Kielce
sobota, 21 sierpnia 2010 19:14

"Gdzie są zwycięstwa, Szatałow gdzie są zwycięstwa?", między innymi tak skandowała publika w drugiej połowie spotkania pomiędzy Polonią Bytom i Koroną Kielce. Mecz zakończył się niestety porażką bytomian 1-0, jedynego gola dla gości strzelił Andrzej Niedzielan w 51 minucie. W pierwszej połowie gra zespołu mogła się podobać, bardzo dobre zawody rozgrywali Maciej Bykowski i Vladimir Milenković, który o dziwo na drugą połowę meczu ... już nie wyszedł, zastąpił go na boisku Grzegorz Podstawek, niestety poza bieganiem niczego nadzwyczajnego nie pokazał. Wstyd i kompromitacja.

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Peter Hricko, Michal Hanek, Mateusz Żytko, Adrian Chomiuk - Clemence Matawu (80' Miroslav Barčík), Szymon Sawala, Jacek Falkowski, Marcin Radzewicz - Maciej Bykowski (72' Tomasz Mikołajczak) - Vladimir Milenković (46' Grzegorz Podstawek)

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Kamil Kuzera (68' Jacek Markiewicz), Pavol Staňo, Hernâni, Nikola Mijailović - Paweł Sobolewski (78' Łukasz Maliszewski), Aleksandar Vuković, Vlastimir Jovanović, Andradina, Maciej Korzym (46' Lukáš Janič) - Andrzej Niedzielan

żółte kartki: Matawu - Kuzera, Sobolewski, Andradina.

sędziował: Paweł Gil z Lublina