Zaledwie remis z Lechią Gdańsk
sobota, 14 sierpnia 2010 19:26

"A my swoje...", czyli z kim jak z kim, ale z Lechią Gdańsk zespół prowadzony przez Jurija Szatałowa powinien wygrać. Niestety piłkarze Polonii Bytom po niezłej pierwszej połowie, po której prowadzili 1-0, w drugiej oddali inicjatywę rywalom i zostali skarceni w końcówce meczu. Dla bytomian gola strzelił Szymon Sawala w 36 minucie, natomiast dla gości wyrównał Paweł Buzała w 88 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Marcin Juszczyk - Peter Hricko, Michal Hanek, Lukáš Killar (15' Mateusz Żytko), Adrian Chomiuk - Clemence Matawu, Szymon Sawala, Blažej Vaščák (46' Jacek Falkowski), Marcin Radzewicz - Maciej Bykowski (81' Dariusz Jarecki) - Grzegorz Podstawek.

Lechia Gdańsk: Paweł Kapsa - Deleu, Sergejs Kožans, Krzysztof Bąk, Vytautas Andriuškevičius - Piotr Wiśniewski (66' Damian Szuprytowski), Łukasz Surma, Marko Bajić (60' Tomasz Dawidowski), Paweł Nowak (46' Marcin Pietrowski), Ivans Lukjanovs - Paweł Buzała.

żółte kartki: Hricko, Vaščák - Lukjanovs, Andriuškevičius.

sędziował: Włodzimierz Bartos z Łodzi