/p>

Radzewicz jednak w Polonii?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 12 stycznia 2009 20:01
Kilka dni temu informowaliśmy, że bezrobotny obecnie 29-letni pomocnik Marcin Radzewicz zgłosił akces do Polonii Bytom. Asystent trenera, Dietmar Brehmer przyznał, że spodziewają sie jego przyjazdu do Gutowa!

"Z samego rana zawodnicy stawili się na treningu tlenowym, następnie rozegraliśmy kilka gier taktycznych. Piłkarze podzieleni zostali na grupy według wyników jakie osiągnęli podczas wcześniejszych testów wydolnościowych. Rozkład poniedziałkowych zajęć zakończyliśmy wizytą na siłowni. Dzień jutrzejszy w pełni poświęcimy na przygotowania do środowego sparingu z II-ligowym Startem Otwock. Planujemy przeprowadzić dwa treningi na głównej płycie boiska. Drużyna czuje się świetnie, od soboty trenuje z nami Daniel Jarosz z Górnika Wieliczki. W dniu jutrzejszym oczekujemy przyjazdu kolejnych dwóch zawodników - bardzo prawdopodobne, że dołączy do nas były zawodnik Polonii, Marcin Radzewicz" - relacjonuje kolejny dzień zgrupowanie w Gutowie "Didi".

Co prawda lewy pomocnik jest w Bytomiu poszukiwany, gdyż Janusz Wolański jesienią był formy, Hubert Robaszek w ogóle "nie łapał" się do kadry meczowej, a Hubert Jaromin, lepiej czuje się w ataku, bądź z prawej strony pomocy. Jednakże nie spodziewaliśmy się tego, że "Radza" może wrócić do Polonii, po tym w jaki sposób rozstał się z nią latem. Zapewne więcej będziemy wiedzieć już jutro, kiedy to Radzewicz ma dojechać na zgrupowanie Polonii.


źródło: własne/poloniabytom.com.pl