Sparing: klęska z GKS-em, 5-2 "w plecy"
sobota, 03 lipca 2010 12:02

Polonia Bytom przegrała wyjazdowy sparing z I-ligowym GKS-em Katowice aż 5-2 (3-1). Dla zespołu Jurija Szatałowa gole strzelali: Szymon Sawala w 25 minucie oraz Vladimir Milenković w 85 minucie spotkania. Mecz rozegrano w Katowicach na boisku GKS-u.

Bramki: Piotr Piechniak w 7 i 32 minucie, Jacek Kowalczyk w 45 minucie, Arkadiusz Ryś w 70 minucie, Arkadiusz Kowalczyk w 88 minucie - Szymon Sawala w 25 minucie, Vladimir Milenković w 85 minucie

GKS Katowice: (skład wyjściowy) Dominik Sobański - Paweł Olkowski, Adrian Napierała, Jacek Kowalczyk, Mateusz Niechciał - Piotr Piechniak, Gabriel Nowak, Tomasz Hołota, Piotr Plewnia, Bartłomiej Chwalibogowski - Łukasz Mieszczak.
Po przerwie grali także: Andrzej Wiśniewski, Bartosz Sobotka, Michał Suda, Grzegorz Szafrański, Arkadiusz Ryś, Arkadiusz Kowalczyk, Paweł Olkowski, Arkadiusz Ciech, Tomasz Matysek.