| Sebastian Madera jednak nie dla Polonii |
| Wpisany przez cloner |
| sobota, 26 czerwca 2010 23:43 |
|
W dzisiejszym sparingu z Czarnymi Jasło, w barwach Polonii Bytom miał zagrać 25-letni obrońca Widzewa Łódź, Sebastian Madera. Całe spotkanie przesiedział jednak na ławce rezerwowych. Jak udało nam się dowiedzieć, zawodnik zrezygnował z gry w bytomskim zespole z powodów ... które są niestety wszystkim nam znane. Sympatycznemu zawodnikowi życzymy powodzenia!
|
/p>


