| Wspieraj klub: pij "Źródło Olimpu"! |
| Wpisany przez cloner |
| wtorek, 22 czerwca 2010 18:30 |
|
Już od jutra w wybranych punktach sprzedaży, będzie można kupić nowy produkt oznaczony herbem Polonii Bytom, wodę źródlaną o wdzięcznej nazwie "Źródło Olimpu"!. Woda będzie dostępna oczywiście w dwóch rodzajach: gazowana oraz niegazowana. Redakcja serwisu dzięki uprzejmości Klubu, już zasmakowała "Źródła Olimpu", które serdecznie wszystkim polecamy. Pamiętaj: kupując tą wodę, wspierasz Klub!
|
/p>



