| Garść statystyk czyli Polonia rozgrywa fatalnie drugie połowy meczów! |
| Wpisany przez cloner |
| poniedziałek, 31 maja 2010 16:42 |
|
Serwis społecznościowy Waszapilka.pl przygotował dwa ciekawe zestawienia dotyczące piłkarskiej Ekstraklasy. Pierwsze ukazuje tabelę uwzględniającą wyłącznie wyniki z pierwszych połówek meczów natomiast drugie to tabela tylko drugich części spotkań. Jak wynika z tych zestawień, Polonia Bytom fatalnie rozgrywa drugie 45 minut meczu, w takiej nietypowej tabeli zajęła dopiero 15 miejsce!
|
/p>




