90 minut Adriana Basty w meczu reprezentacji Polski U-21
czwartek, 27 maja 2010 16:19

21-letni obrońca Polonii Bytom, Adrian Basta, wystąpił we wczorajszym towarzyskim meczu reprezentacji Polski U-21 z rówieśnikami z Albanii, spotkanie zakończyło się remisem 2-2 (1-0), zawodnik bytomskiego zespołu przebywał na murawie przez całe spotkanie, został również ukarany żółtą kartką. Gole dla Polski strzelali: Kamil Grosicki z Jagiellonii Białystok oraz Jakub Kaszuba z Cracovii.

Bramki: Bekim Bala w 51 minucie, Odhise Roshi w 90 minucie (rzut karny) - Kamil Grosicki w 24 minucie, Jakub Kaszuba w 83 minucie

Albania: Shpëtim Moçka (90' Stiv Frashëri) - Klodian Semina, Hamels Hoxha, Roland Peqini, Arsen Sykaj - Sabien Lilaj (87' Mirsav Volina), Orges Gava (69' Albi Dosti), Bekim Bala, Erjon Vuçaj - Odhise Roshi, Sokol Cikallesh.

Polska: Grzegorz Sandomierski (46' Michał Gliwa) - Łukasz Burliga (14' Dawid Łoziński), Michał Steinke (46' Patryk Walasek), Piotr Kieruzel, Adrian Basta - Daniel Mąka (46' Kamil Poźniak), Ariel Borysiuk (46' Mateusz Lisiecki), Mateusz Klich, Adam Banasiak - Kamil Grosicki, Jakub Kaszuba

żółte kartki: Hoxha, Sykaj, Roshi - Kieruzel, Basta

czerwone kartki: Odhise Roshi, Sabien Lilaj - Mariusz Gancarczyk

sędziował: Kridens Meta.

źródło: 90minut.pl/albaniasoccer.com