/p>

I jeszcze jeden Słowak na testach?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 09:42
W najbliższych dniach, podczas treningów Polonii Bytom, sztab szkoleniowy testować będzie bardzo wielu nowych graczy, jednym z nich powinien być niespełna 23-letni defensywny gracz ze Słowacji, Miroslav Oršula, zawodnik II-ligowego FK Mesto Prievidza.
Więcej…
 
Kolejny obrońca ze Słowacji w Polonii?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 09:17
Działacze i sztab szkoleniowy Polonii Bytom próbują tanim kosztem znaleźć dobrych graczy, w związku z tym kolonia obcokrajowców powoli, aczkolwiek systematycznie się powiększa. Dziś lub jutro na treningu pojawić powinien się niespełna 29-letni słowacki obrońca, Milan Pastva. Obecnie zawodnik AS Trenčín, choć ostatni sezon spędził w FK Mesto Prievidza, innym drugoligowcu na Słowacji.
Więcej…
 
Kolejny golkiper na testach?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2009 08:38
Najprawdopodobniej już dziś, na pierwszym treningu Polonii Bytom swoje umiejętności będzie mógł zaprezentować sztabowi szkoleniowemu, niespełna 23-letni bramkarz AO Xanthi, Paweł Linka. Golkiper mierzący 198 cm, w rundzie wiosennej był jedynie rezerwowym greckiego klubu, dlatego postanowił szukać pracodawcy w Polsce.
Więcej…
 
Kto z nowym kontraktem?
Wpisany przez cloner   
sobota, 20 czerwca 2009 09:51
30 czerwca wygasają umowy wielu zawodników, z jednych zarząd klubu i sztab szkoleniowy Polonii Bytom wspólnie zrezygnowali, drudzy sami postanowili opuścić Bytom, a jeszcze inni, nadal nie otrzymali propozycji podpisania nowych umów. Czyżby działacze liczyli na to, że do 22 czerwca nikt nie zaoferuje lepszych pieniędzy chociażby Peterowi Hricko?
Więcej…
 
Poszukiwań napastnika ciąg dalszy
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 18:50
Słabsza forma Grzegorza Podstawka w rundzie wiosennej, nieustabilizowana forma Michała Zielińskiego oraz niepewna przyszłość Łukasza Gikiewicza skłoniły działaczy Polonii Bytom do poszukiwań bramkostrzelnego napastnika! Tym razem to sam zawodnik zgłosił swój akces do Polonii, a jest nim 30-letni Mirosław Spiżak, obecnie piłkarz niemieckiego FC Würzburger Kickers.
Więcej…
 
Bramkarz z Ukrainy na testach w Polonii!
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 18:27
W związku z raczej pewnym odejściem z Polonii Bytom Michala Peškoviča, nie wykupieniem Mariusza Różalskiego i wystawieniem na listę transferową Seweryna Kiełpina, działacze poszukują nowych bramkarzy! Najprawdopodobniej 22 czerwca, na treningu w Bytomiu zjawi się 23-letni Oleksandr Bandura z ukraińskiej Tawriji Symferopol.
Więcej…
 
Podpora defensywy Podbeskidzia w Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 14:15
Z nieoficjalnych informacji, które posiadamy wynika, że działacze Polonii Bytom złożyli ofertę gry przy Olimpijskiej podstawowemu obrońcy I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała, 29-letniemu Maciejowi Szmatiukowi. Piłkarzowi kończy się kontrakt z obecnym pracodawcą 30 czerwca, więc jest do wzięcia za darmo!
Więcej…
 
Kolejny gracz na testach?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 09:00
24-letni lewy obrońca, Tomasz Bajko, z II-ligowych Wigier Suwałki, ma 22 czerwca pojawić się w Bytomiu, przy Olimpijskiej w celu poddaniu się testom sportowym. W obecnym sezonie, defensor ten rozegrał 30 ligowych spotkań, w których strzelił 1 gola i dostał aż 7 żółtych kartek.
Więcej…
 
Lenartowski wreszcie w Polonii?
Wpisany przez cloner   
niedziela, 14 czerwca 2009 21:39
Wiele wskazuje na to, że działacze Polonii Bytom po raz kolejny zarzucili sieci na ... 21-letniego pomocnika Rakowa Częstochowa, Artura Lenartowskiego. Przypomnijmy, że o tego gracza Polonia stara się już od dawna, jednak zawsze na przeszkodzie stanęła kwota odstępnego. Czyżby obecnie była ona mniejsza?
Więcej…
 
Sokolenko odchodzi!
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 14:20
Niespełna 27-letni obrońca Polonii Bytom, Valery Sokolenko, któremu kończy sie kontrakt z dniem 30 czerwca, nie będzie już występował w niebiesko-czerwonych barwach! Po zakończonym sezonie informowaliśmy, że zawodnikiem interesuje się jeden z klubów z zaplecza Bundesligi, dziś potwierdzamy, że Valery podpisał kontrakt z Energie Cottbus!
Więcej…
 
"Fosa" wraca do Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 19 czerwca 2009 09:55
Wychowanek Polonii Bytom, 23-letni pomocnik Rakowa Częstochowa, Tomasz Foszmańczyk wraca do Bytomia! Na razie tylko na testy, które odbędą się w pierwszych dniach treningów niebiesko-czerwonych, jednak szanse na to, że "Fosa" zostanie w Częstochowie są nikłe, gdyż jego kontrakt powoli dobiega końca.
Więcej…
 
Gdzie są transfery? Co dalej z zespołem?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 18 czerwca 2009 10:35
Za kilka dni, piłkarze Polonii Bytom rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu w ekstraklasie. Media co chwilę spekulują o transferowych przymiarkach, prezes klubu, Damian Bartyla udziela wywiadów, w których chwali się, że Polonia ma na oku około 50 graczy, tylko co z tego wynika? Na razie NIC.
Więcej…
 
Kto zastąpi Peškoviča?
Wpisany przez cloner   
sobota, 13 czerwca 2009 22:23
Kolejny odcinek serialu pod tytułem "Kto zastąpi Michala Peškoviča". Pierwszy trening Polonii Bytom przed nowym sezonem dopiero 22 czerwca, zatem jeszcze nie jeden raz będziemy świadkami farsy w wykonaniu krajowych przedstawicieli mediów, którzy co chwilę podają coraz to ciekawsze nazwiska. Kto tym razem "znalazł się" na celowniku działaczy?
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 następna > ostatnia >>

Strona 349 z 368