/p>

Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 0-0
Wpisany przez cloner   
piątek, 08 marca 2024 23:57

W rozegranym dziś o godzinie 18:00 meczu 23. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zremisowała u siebie bezbramkowo z GKS-em Jastrzębie. Spotkanie było niezwykle wyrównane, zarówno w posiadaniu piłki czy sytuacjach strzeleckich. Niestety obydwie ekipy były bardzo nieskuteczne pod bramką rywala i spotkanie zakończyło się bez goli.

Więcej…
 
Marcin Bielawski sędzią meczu z GKS-em Jastrzębie
Wpisany przez cloner   
czwartek, 07 marca 2024 15:12

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 23. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 8-10 marca. Na jutrzejsze domowe spotkanie Polonii Bytom z GKS-em Jastrzębie oddelegowany został arbiter z Katowic, pan Marcin Bielawski. Początek piątkowego meczu o godzinie 18:00, transmisja online w TVPSport.pl.

Więcej…
 
Eprhaïm Nseka Lombo wypożyczony do Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 05 marca 2024 21:30

Niespełna trzy tygodnie temu informowaliśmy, że Raków Częstochowa pozyskał dwóch młodych zawodników z Afryki, których chciałby ograć w niższej lidze, o jednym z nim dziś otrzymaliśmy potwierdzenie z bytomskiego obozu. Mianowicie 18-letni skrzydłowy z Konga, Eprhaïm Nseka Lombo, dołączył do Polonii Bytom na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Rakowa Częstochowa - poinformowała oficjalna witryna www Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom. Młodzieżowy reprezentant Demokratycznej Republiki Konga ma zostać zgłoszony do rozgrywek juniorskich A1 (junior starszy). Z naszej strony dodamy, że młody Kongijczyk był tej zimy testowany przez szwajcarski FC Basel, a w Bytomiu wystąpił m.in. w sparingu przeciwko IV-ligowej Dramie Zbrosławice.

Więcej…
 
Grzegorz Ochwat wypożyczony do Dramy Zbrosławice
Wpisany przez cloner   
wtorek, 05 marca 2024 12:57

21-letni Grzegorz Ochwat, który jesienią wystąpił w 6 ligowych meczach pierwszej drużyny Polonii Bytom, został do końca obecnego sezonu wypożyczony do IV-ligowej Dramy Zbrosławice. Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia w rundzie wiosennej.

Więcej…
 
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3-1 (2-0)
Wpisany przez cloner   
niedziela, 03 marca 2024 14:48

W rozegranym wczoraj meczu 22. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z Zagłębiem II Lubin 3-1 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych bramkę już w 2 minucie strzelił Tomasz Gajda, w 12 minucie bramkę samobójczą strzelił Kacper Lepczyński, na 3-0 w 83 minucie podwyższył Dawid Wolny, natomiast w 85 minucie wynik ustalił na 3-1 Jan Dorożko. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo. 

Więcej…
 
Mateusz Anklewicz wypożyczony do Dramy Zbrosławice
Wpisany przez cloner   
piątek, 01 marca 2024 14:00

18-letni pomocnik Mateusz Anklewicz został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Polonii Bytom do IV-ligowej Dramy Zbrosławice - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej witryny www. Jesienią Anklewicz był wypożyczony do III-ligowego Gwarka Tarnowskie Góry, w barwach którego wystąpił w 5 ligowych spotkaniach. naszemu wychowankowi życzymy powodzenia wiosną! 

Więcej…
 
Daniel Zieliński wypożyczony do Pniówka Pawłowice
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 22:02

18-letni obrońca Daniel Zieliński został do końca obecnego sezonu wypożyczony z Polonii Bytom do III-ligowego GKS-u Pniówek Pawłowice. Daniel, który jest wychowankiem "Królowej Śląska", nie zdążył jeszcze zadebiutować w ligowym spotkaniu w niebiesko-czerwonych barwach, ma za sobą natomiast występy w pierwszym zespole w spotkaniach okręgowego Pucharu Polski w poprzednim sezonie. Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia wiosną!

Więcej…
 
Rusza kolejny etap modernizacji obiektu piłkarskiego
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 13:13

W miniony poniedziałek miejscy radni podjęli decyzję o zabezpieczeniu 18,5 mln złotych na poczet realizacji kolejnego etapu inwestycji przy ul. Piłkarskiej, z której na co dzień korzysta m.in. pierwszy zespół Polonii Bytom. W ramach przedsięwzięcia planuje się wybudowanie zadaszonych trybun na nie mniej niż 1024 miejsc siedzących wraz z infrastrukturą, wykończenie I i II piętra budynku zaplecza sportowego z funkcją socjalno-administracyjną oraz dostawę i montaż windy. Sprawa otrzymała natychmiastowy bieg, już dzisiaj zostało wszczęte postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym - Faza III i Faza IV”.

Więcej…
 
Eryk Mirus wypożyczony do Sokoła Kleczew
Wpisany przez cloner   
środa, 28 lutego 2024 10:38

20-letni bramkarz Eryk Mirus został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Polonii Bytom do III-ligowego Sokoła Kleczew - poinformował bytomski klub za pośrednictwem oficjalnej strony www. W obecnym sezonie Mirus rozegrał 14 ligowych spotkań.

Więcej…
 
Łukasz Norkowski piłkarzem Noteci Czarnków
Wpisany przez cloner   
piątek, 01 marca 2024 10:31

Jak udało nam się ustalić, 23-letni pomocnik Łukasz Norkowski, który był wystawiony przez klub na tzw. "listę transferową" rozwiązał w ostatnich dniach swój dotychczasowy kontrakt z Polonią Bytom. Jako "wolny zawodnik" mógł związać się umową z klubem, z którym trenował już od kilku tygodni, mianowicie z III-ligowym MKS-em Noteć Czarnków. Dla "Królowej Śląska" Norkowski rozegrał 22 ligowe spotkania (z czego 5 w II lidze), za grę w Polonii dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Więcej…
 
Maciej Pelka sędzią meczu z Zagłębiem II Lubin
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 17:32

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 22. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 1-4 marca. Na sobotni mecz Polonii Bytom z Zagłębiem II Lubin oddelegowany został 34-letni arbiter z Poznania, pan Maciej Pelka. Początek mecz o godzinie 17:00.

Więcej…
 
Łukasz Zejdler wypożyczony do LKS-u Goczałkowice-Zdrój
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 10:07

31-letni obrońca Polonii Bytom Łukasz Zejdler został wypożyczony do końca obecnego sezonu do III-ligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Doświadczony zawodnik, który w rundzie jesiennej rozegrał dla niebiesko-czerwonych 12 ligowych spotkań, został już przez nowy klub zgłoszony do rozgrywek III ligi. Życzymy powodzenia! 

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 2-0 (1-0)
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 lutego 2024 14:14

W rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała u siebie z czwartoligową Dramą Zbrosławice 2-0 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych bramki zdobyli: Filip Żagiel w 37 minucie oraz Dawid Wolny w 42 minucie spotkania. Sparing trwał 2 x 40 minut. W barwach Polonii wystąpiło kilku zawodników rezerw, Bartosz Maśnica, Przemysław Chudecki, Maciej Mirowski i Miłosz Szubert oraz testowany Kongijczyk Ephraim Nseka Lombo.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 376