Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-2 (0-1)
niedziela, 24 marca 2024 22:18

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 25. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała u siebie z Wisłą Puławy 2-2 (0-1). Niebiesko-czerwoni dwukrotnie musieli dziś gonić wynik, w 30 minucie dla gości gola zdobył Łukasz Wiech, zaraz po przerwie, bo w 48 minucie odpowiedział na 1-1 Lucjan Zieliński. Końcówkę spotkania przy ul. Piłkarskiej znów mieliśmy szaloną... Najpierw w 82 minucie pechowo do własnej siatki trafił Maksymilian Cichocki, natomiast już w 85 minucie z rzutu karnego wynik ustalił na 2-2 Kamil Wojtyra. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę (za dwie żółte) otrzymał Daniel Ściślak i podopieczni Łukasza Tomczyka mecz kończyli w osłabieniu.

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Maksymilian Cichocki, Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Michał Szmigiel, Daniel Ściślak, Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Kamil Wojtyra, Dawid Wolny (46, 10. Filip Żagiel), Lucjan Zieliński (71' Sebastian Steblecki)

Wisła Puławy: Oskar Mielcarz - Przemysław Skałecki, Łukasz Wiech, Radosław Seweryś, Kacper Kaczorowski - Kamil Kargulewicz, Krystian Puton (76' Kamil Kumoch), Manuel Ponce García (86' Jan Flak), Maciej Bortniczuk (59' Karol Noiszewski), Mateusz Klichowicz - Piotr Giel

żółte kartki: Ściślak, Żagiel, Stefański (poza boiskiem) - Skałecki, Noiszewski
czerwona kartka: Daniel Ściślak (90' za drugą żółtą)
sędziował: Damian Gawęcki z Kielc