Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3 (0-3)
poniedziałek, 18 marca 2024 09:41

W rozegranym wczoraj meczu 24. kolejki II ligi piłkarskiej, Polonia Bytom zremisowała na wyjeździe z Pogonią Siedlce 3-3, mimo że... do przerwy prowadziła 3-0! Już w 7. minucie bramkę dla zespołu trenera Łukasza Tomczyka strzelił Daniel Ściślak, natomiast w 26 i 31 minucie spotkania do siatki trafił Kamil Wojtyra. Druga połowa to niestety absolutna dominacja gospodarzy, którzy najpierw trafili z rzutu karnego, w 61 minucie pewnie "jedenastkę" wykorzystał Cezary Demianiuk, w 71 minucie kontaktową bramkę zdobył wprowadzony w przerwie meczu Damian Nowak, a kilka chwil później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3-3 (w 78 minucie). Futbol bywa nieprzewidywalny...

Pogoń Siedlce: Jakub Burek - Titas Milašius, Przemysław Misiak, Dawid Burka, Ernest Dzięcioł, Piotr Pyrdoł - Damian Szuprytowski, Jakub Sinior (46' Mateusz Majewski), Meik Karwot - Tomasz Walczak (46' Damian Nowak), Cezary Demianiuk

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Michał Bedronka, Maksymilian Cichocki, Bartosz Farbiszewski - Michał Szmigiel, Daniel Ściślak (65' Dawid Krzemień), Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Filip Żagiel (62' Sebastian Steblecki), Kamil Wojtyra (77' Dawid Wolny), Lucjan Zieliński (62' Konrad Andrzejczak)

żółte kartki: Karwot, Szuprytowski, Nowak - Bedronka, Szmigiel, Zieliński, Cichocki, Andrzejczak
sędziował: Damian Krumplewski z Olsztyna