Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 2-0 (1-0)
sobota, 24 lutego 2024 14:14

W rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała u siebie z czwartoligową Dramą Zbrosławice 2-0 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych bramki zdobyli: Filip Żagiel w 37 minucie oraz Dawid Wolny w 42 minucie spotkania. Sparing trwał 2 x 40 minut. W barwach Polonii wystąpiło kilku zawodników rezerw, Bartosz Maśnica, Przemysław Chudecki, Maciej Mirowski i Miłosz Szubert oraz testowany Kongijczyk Ephraim Nseka Lombo.

Polonia Bytom: Kamil Hajduk (62' Paweł Zagórski) - Bartosz Maśnica, Maksymilian Cichocki, Daniel Zieliński - Dawid Brzozowski (41' Ephraim Nseka Lombo), Dawid Krzemień, Daniel Ściślak (62' Przemysław Chudecki), Michał Szmigiel (62' Maciej Mirowski) - Filip Żagiel (62' Miłosz Szubert), Wolny (69' Dawid Brzozowski), Sebastian Steblecki (62' Kamil Siudak)

sędziował: Daniel Wiejowski z Gliwic

źródło: własne/poloniabytom.com.pl