Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1 (1-0)
piątek, 23 lutego 2024 21:31

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 21. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrywa u siebie z Radunią Stężyca 2-1 (1-0)! Dla zespołu Łukasza Tomczyka gole dziś strzelali: Kamil Wojtyra w 7 minucie (z rzutu karnego) oraz Tomasz Gajda w 50 minucie, natomiast dla gości honorowe trafienie zanotował w 70 minucie Mateusz Kuzimski (z rzutu karnego). Napastnik gości mógł mieć w tym spotkaniu ustrzelony dublet, lecz w pierwszej połowie (w 24 minucie) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Karol Szymkowiak). Brawa dla drużyny za ważne punkty!

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Patryk Stefański, Szymon Jopek, Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Lucjan Zieliński (74' Sebastian Steblecki), Kamil Wojtyra, Konrad Andrzejczak

Radunia Stężyca: Kacper Tułowiecki - Hubert Zwoźny (75' Danu Spătaru), Łukasz Bogusławski (68' Tomasz Dejewski), Roko Kurtović, Jonatan Straus - Adam Płotka (46' Jakub Kwiatkowski), Dmytro Bashlay (60' Wojciech Zieliński), Paweł Czajkowski, Michał Biskup (67' Wojciech Słomka), Matej Mršić - Mateusz Kuzimski

żółte kartki: Farbiszewski, Zieliński, Wojtyra, Jopek, Steblecki, Bedronka (poza boiskiem) - Kuzimski, Dejewski
sędziował: Karol Wójcik z Siedlec